Prijava na obvestila o znanstvenoraziskovalnih seminarjih ULEF - Stran 1

*

Soglasje za zbiranje osebnih podatkov

Vaš naslov elektronske pošte bomo uporabili izključno za obveščanje o znanstvenoraziskovalnih seminarjih Ekonomske fakultete Univerze v Ljubljani (razpisani seminarji, spremembe programa, morebitne odpovedi ipd.). V primeru, da obvestil ne želite več prejemati, nas o tem obvestite na elektronski naslov research.seminars@ef.uni-lj.si.

Prosimo, označite, če se strinjate z zbiranjem osebnih podatkov za obveščanje o znanstvenoraziskovalnih seminarjih ULEF:

*

Vpišite vaš elektronski naslov. Po oddaji obrazca boste na ta naslov prejeli samodejno elektronsko sporočilo.

(npr. janez.novak@gmail.com)

Ker niste podali soglasja, vas žal ne moramo obveščati o znanstvenoraziskovalnih seminarjih ULEF. Hvala za razumevanje!